Om oss

Sjølyst Regnskap ANS har i dag 4 partnere med bred bakgrunn fra revisjon og regnskap. Tre av oss har jobbet i mer enn 8 år hver i revisjonsselskapet Ernst & Young AS, og har bred erfaring innenfor alle områder innen faget regnskapsføring. Fjerdemann har vært hos oss i 5 år, og har i tillegg lang og bred erfaring fra bankvirksomhet. Utover dette har selskapet 4 fast ansatte. Sjølyst Regnskap ANS ble stiftet i januar 1998.

Som autorisert regnskapsførerselskap med høy fokus på kompetanse satser vi på personlig service for våre kunder, samt bestreber å holde et høyt kvalitetsnivå. Vi har tilbud til alle selskapstyper, men flesteparten av kundene er innenfor kategorien mellomstore bedrifter. Antall kunder har passert 200.

Partnere

Cecilia Ingebrigtsen
Styreformann cecilia.i@sjolystregnskap.no 928 67 531 Les mer
Per Manglerud
Daglig leder per.m@sjolystregnskap.no 926 42 661 Les mer
Lise-Line Gudbrandsen
Partner lise-line.g@sjolystregnskap.no 470 26 444 Les mer
Alex Madsen
Partner alex@sjolystregnskap.no 951 68 423 Les mer

Ansatte

Luiza Alfarnes
luiza@sjolystregnskap.no 22 55 59 78 Les mer
Jan Bjørni
jan.bjorni@sjolystregnskap.no 926 87 524 Les mer

Karoline E. Silseth
karoline@sjolystregnskap.no +4799442464 Les mer
Kidane Tekeste
kidane@sjolystregnskap.no 22 55 59 78 Les mer